Podnikový právník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, provozovatele vodohospodářské infrastruktury pro města, obce a průmyslové podniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Podnikového právníka.

Náplň práce:

  • monitoring legislativy / judikatury a vyhodnocení jejich dopadů na vodárenství
  • řízení a administrace procesů navazujících na vyhodnocení legislativy či judikatury dopadající na vodárenství
  • zapojení se do činností projektových teamů (implementace nové legislativy),
  • spolupráce v rámci Compliance na tvorbě či revizi vnitřních předpisů s cílem zavedení protikorupční ISO
  • zapojení se do projektů při zavádění nových produktů či rozvoji současných a vnesení právní roviny do nich
  • příprava vzorů smluv, revize návrhů smluv a jiných dokumentů (provozních a dalších)
  • písemná komunikace s orgány, klienty, dalšími subjekty
  • spolupráce s užším vedením firmy na růstu a organizaci firmy
  • zajištění právní podpory jednotlivým útvarům ve společnosti
  • zajištění a zastřešení oblasti ochrany osobních údajů.

Požadujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání - právnická fakulta v ČR
  • praxe v právním oboru min. 1 rok je výhodou
  • znalost problematiky vodárenství je výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost AJ, nebo FJ na mírně pokročilé úrovni
  • pečlivost, svědomitost, spolehlivost
  • proaktivní přístup k řešení úkolů

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • služební mobilní telefon
  • služební PC
  • Stravenky
  • 6 týdnů dovolené
  • 13. a 14. Plat
  • Čtvrtletní výkonnostní prémie ve výši 25 % základní mzdy
  • Místo výkonu práce je Zlín, občasné služební cesty do Olomouce

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3898995  Posting date: 30.3.2020  The job comes from another website or source.