Mistr masné výroby/expedice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Příbram
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá zpracováním masa a řízením specializované sítě řeznických prodejen, hledáme vhodné kandidáty na pozici MISTR MASNÉ VÝROBY/EXPEDICE.

V rámci své práce budete:

  • Mít odpovědnost za výrobu nebo expedici
  • Vykrytí objednávek – zodpovědnost za jejich včasné a správné doručení
  • Řídit a vést tým zaměstnanců – od 10 do 60, v závislosti na počtu objednávek
  • Hodnotit zaměstnance – příprava pro mzdy (osobní ohodnocení)
  • Efektivně řídit zaměstnance – řízení výkonnosti
  • Kontrolovat odvedenou práci
  • V případě potřeby i aktivní zapojení do provozu

Co od Vás očekáváme?

  • Výuční list/maturita v potravinářském průmyslu nebo zkušenost v masném průmyslu
  • Praxe v řízení týmu minimálně 10 lidí aspoň 2 roky
  • Zkušenosti na podobné pozici minimálně 2 roky
  • Spolehlivost loajalita, organizovanost
  • Časová flexibilita – 3 směnný provoz
  • Praxe ve výrobním závodě výhodou

Co Vám nabízíme:

  • Dlouhodobou práci a perspektivu v prosperující společnosti
  • Výkonnostní odměny
  • Možnost kariérního růstu
  • Mobilní telefon
  • Firemní stravování zdarma
  • Ubytování zdarma nebo po zkušební době služební automobil
  • Příspěvek na dovolenou
  • 13. plat podle ročního zhodnocení Vaší práce
  • Místo výkonu práce: Příbram

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3913871  Posting date: 19.5.2020  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 40 000 Kč/měsíc