Nástrojař

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která má více než 25 let zkušeností s výrobou lisovacích forem a výrobou plastových komponentů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Nástrojař.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobního zařízení v nástrojárně
  • Údržba a opravy vstřikovacích forem (demontáž, čištění, kontrola)
  • Odstraňování závad, zajištění náhradních dílů
  • Měření a kontrola vyrobených dílů
  • Dodržování technologických postupů a harmonogramu prací
  • Práce s technickou dokumentací
  • Provozní údržba svěřených strojů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojního zaměření, min. výuční list
  • Praxe v oboru nástrojař/zámečník
  • Dobrá orientace v technických výkresech
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, přesnost, preciznost

Nabízíme:

  • Práci na HPP v prosperující firmě
  • 2 – směnný provoz
  • Práce v týmu 5 lidí
  • Čisté pracovní prostředí v nové, klimatizované hale
  • Odborná školení
  • Velmi dobrý kolektiv
  • Nástupní plat 25 – 35 000 Kč/měsíčně
  • Stravenky
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce – Praha – Běchovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3934183  Posting date: 7.7.2020  The job comes from another website or source.