Referent majetkové správy, správce obecního majetku

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, Městský úřad Praha – Kolovraty, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent/ka majetkové správy – správce obecního majetku

Náplň práce:

  • Správa majetku Městské části Praha – Kolovraty a svěřeného majetku hl. m. Prahy
  • Evidence a inventarizace majetku v informačních systémech (programy ENO, Ginis, MAJ).
  • Zajištění majetkoprávních úkonu vlastníka při nakládání s majetkem městské části a se svěřeným majetkem hl. m. Prahy, včetně jejich projednávání v orgánech městské části
  • Vedení agendy na úseku hospodaření s byty a nebytovými prostory nebo s bytovými či nebytovými jednotkami, včetně jejich projednání v orgánech městské části
  • Spolupráce při zajišťování údržby a obnovy majetku městské části, při přípravě a realizaci investičních akcí
  • Spolupráce při přípravě a realizaci veřejných zakázek a při správě a údržbě domovního a bytového fondu formou rámcových smluv
  • Spolupráce při tvorbě příjmové a výdajové části rozpočtu pro hospodaření s majetkem
  • Ostatní činnosti spojené se správou majetku městské části v rámci samostatné působnosti

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru ukončené maturitní zkouškou
  • Znalost obecně závazných předpisů v dané oblasti
  • Praxe se zadáváním veřejných zakázek malého rozsahu
  • Počítačová gramotnost (znalost MS Office, výhodou znalost programu Ginis a Mysis)
  • Schopnost plánovat a řídit práci
  • Komunikativnost (s občany a spolupracovníky), asertivní jednání, odolnost vůči stresu
  • Iniciativa, schopnost dále se vzdělávat
  • Vítána praxe na obdobné pozici ve veřejné správě
  • Znalost spisové služby (E-spis) výhodou
  • Dle zákona o úřednících – fyzická osoba, která dosáhla 18 let, občan ČR nebo cizí st. občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům

Nabízíme:

  • HPP na dobu neurčitou v 9. platové třídě + osobní ohodnocení a odměny
  • 25 dní dovolené + 3 dny sick days
  • Práce v menším kolektivu
  • Nástup možný ihned
  • Podávat přihlášky od výběrového řízení je možné do 24.8.2020
  • Místo výkonu práce: ÚMČ Praha – Kolovraty

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3946733  Posting date: 4.8.2020  The job comes from another website or source.