Teamleader/Vedoucí obchodní skupiny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, vydavatelství působící v oblasti školství a vzdělávání na českém, slovenském, polském a maďarském trhu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Teamleader/Vedoucí obchodní skupiny do regionu Vysočina nebo do regionu Zlínského kraje.

Požadujeme:

  • Maximální nasazení (chuť pracovat a cestovat musíte mít ve své DNA
  • Ochotu se stále zlepšovat a učit se novým věcem. Technologie nezastavíme a děti jsou stále náročnější
  • Zkušenosti s vedením lidí. Plnění daných měsíčních cílů + tah na branku - "akvizice" pro Vás není cizí slovo
  • Profesionalitu, samostatnost
  • Schopnost zaujmout a nadchnout zákazníka, zvládnout "show" na první schůzce, výborné prezentační dovednosti
  • Zkušenosti v obchodě a prokazatelně výborné výsledky - hledáme profíky a jsme "hladoví" po úspěchu
  • Dobrou fyzickou kondici a odolnost vůči stresu
  • Příjemné vystupování, pečlivost
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilita
  • Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič

Náplň práce:

  • Každodenní návštěva školních zařízení s naší produktovou řadou (učebnice, pracovní sešity, atd)
  • Navazování dlouhodobých vztahů se školami, péče o ně
  • Obchodnická rutina - cestování, schůzky, obchody, reporty, měsíční plány, termíny, práce pod tlakem, práce s emocemi, atd
  • Úzká spolupráce s obchodními zástupci a vedením společnosti
  • Poměr práce: 90% terén (aktivní samostatný obchod ve svém regionu nebo výjezd s obchodním zástupcem), 10% administrativa

Nabízíme:

  • Obor s dlouhodobou perspektivou a budoucností, smysluplný pracovní den
  • Příjemné prostředí a pohodové klima škol - rozumní lidé, čisté prostředí, příjemnou pracovní dobu škol (školy jsou otevřeny od 8 do 14 hodin). Naše práce je delší, ale není o svátcích, víkendech, nočních hodinách
  • Špičkové produkty s vysokou přidanou hodnotou
  • Nabízíme peníze, firemní automobil, pc, mobil a vše, co Vás požene za výsledky kupředu
  • Stabilní výdělek a možnost profesního růstu, včetně navyšování ročních odměn a výdělků
  • Firemní know–how a jasnou pozici značky na trhu
  • Seznam spolupracujících školních zařízení, klientů a partnerů, maximální podpora v rámci týmu
  • Zácvik a první prodeje s obchodním manažerem
  • Nástup ihned či dle dohody
  • Práci na HPP i ŽL

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3960096  Posting date: 31.8.2020  The job comes from another website or source.