Obchodní zástupce – prodej robotů Universal Robots a MiR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je oficiálním distributorem kolaborativních robotů Universal Robots a autonomních logistických vozíků MiR, hledáme nového kolegu do obchodního týmu.

V rámci své práce budete:

  • dlouhodobě rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky společně s kolegy z technické podpory
  • aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a zákazníky ve svěřeném regionu
  • tvořit cenové nabídky s maximální podporou ze strany firemního technického a backoffice supportu
  • účastnit se na veletrzích a seminářích

Výsledkem Vaší práce bude uzavřená objednávka a navázání spolupráce se zákazníkem. Po technické stránce Vám vždy bude nápomocen zkušený tým integrátorů společnosti.

Co do Vás očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou
  • předchozí praxe na obdobné obchodní pozici s technickým produktem výhodou
  • znalost trhu a oblasti využití kolaborativních robotů a autonomních vozíků velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • obchodní a technické myšlení
  • běžná znalost práce na PC – MS Office
  • zodpovědnost a samostatný přístup k práci
  • ochotu se vzdělávat v daném oboru

Co Vám nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • vzdělávání podporované společností (produktová školení, školení komunikačních dovedností, jazykové kurzy)
  • fixní plat + pohyblivá složka na základě uzavřených objednávek
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • notebook, mobilní telefon
  • pružná pracovní doba, home office
  • příspěvek na životní pojištění
  • kanceláře: Kosmonosy (1x měsíce se budete potkávat v kanceláři), působnost v rámci svěřeného regionu

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3961076  Posting date: 2.9.2020  The job comes from another website or source.