Operátor/ka skladu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ - Říčany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, která působí na trhu již 29 let a jejímž hlavním předmětem činnosti je velkoobchodní distribuce produktů spotřební elektroniky a počítačového příslušenství, hledáme vhodné kandidátky na pozici: Operátor/ka skladu.

Požadujeme:

  • Výuční list
  • Znalost práce s PC (včetně manipulace se čtečkou)
  • ŘP sk. B
  • Praxe na pozici skladníka výhodou
  • Dobrý zdravotní stav
  • Samostatnost a zodpovědnost

Náplň práce:

  • Manipulace s ručním paletovým vozíkem
  • Vyskladňování a zařazování zboží, skladové služby
  • Expedice a příjem zboží
  • Závoz zboží zákazníkům v Praze a okolí

Nabízíme:

  • Možnost ubytování
  • Zázemí stabilní české společnost
  • Motivační ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na volnočasové aktivity, stravenky 100Kč
  • Nové prostory, které mají umělé i denní osvětlení, sociální zázemí na úrovni
  • Pracovní doba Po-Pá
  • Malý a přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce Říčany u Prahy - vzdálenost 15 min od vlaku (spojení v průměru každých 15 minut, či dopravní dostupnost pražskou příměstskou dopravou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3962366  Posting date: 4.9.2020  The job comes from another website or source.