Vedoucí Odboru správy majetku a investic

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Čelákovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, město Čelákovice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí Odboru správy majetku a investic.

Náplň práce:

  • příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek
  • koordinace přípravy a realizace investic
  • zpracovávání investičních záměrů
  • koordinace finančního zajišťování investic a projektové, technické, provozní, obchodní a organizační přípravy a řešení rozporů

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • praxe ve státní správě/samosprávě
  • praxe ve vedoucí funkci
  • schopnost konstruktivní spolupráce s orgány územní samosprávy
  • zkouška odborné způsobilosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • vysoká flexibilita a spolehlivost
  • komunikativnost v jednání s lidmi
  • uživatelská znalost MS Office
  • pečlivost a spolehlivost
  • příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení dle 11. platové třídy
  • nástup možný ihned - dohodou
  • smlouva na dobu neurčitou
  • Stravenky
  • 5. týdnů dovolené
  • sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost dalšího vzdělávání
  • Místo práce: Čelákovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3966474  Posting date: 11.9.2020  The job comes from another website or source.