Projektant dopravních staveb - junior/senior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, projektovou, konzultační a inženýrskou společnost v oblasti staveb vodního hospodářství s předním postavením na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant dopravních staveb – junior/senior.

Hledáme jak zkušené projektanty, tak i čerstvé studenty, či absolventy!

VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE BUDE:

  • Tvorba výkresů projektové dokumentace pro silniční a dálniční stavby
  • Práce na českých i zahraničních infrastrukturních projektech

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru dopravní stavby
  • Praxe v oboru výhodou
  • Znalost práce v AutoCADu podmínkou
  • Znalost CIVIL 3D výhodou
  • Schopnost samostatné projekční práce – po zapracování samostatné vedení projektů
  • Chuť do práce a ochotu učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, svědomitost, samostatnost
  • Časovou flexibilitu, ochotu cestovat
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME:

  • Dobré finanční ohodnocení (fixní plat a roční odměny na základě výsledků)
  • Platové podmínky dle zkušeností do 60 000 Kč
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Práci na zajímavých projektech silničních staveb pro různé zadavatele (všechny stupně projektové dokumentace od studie až po vlastní realizaci stavby a autorský dozor na stavbě)
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Prostor k tvůrčí činnosti
  • Podpora profesního rozvoje a vzdělávání
  • Po roce pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost přizpůsobit pracovní dobu osobním potřebám
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování, benefitní poukázky
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Nusle

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3972101  Posting date: 22.9.2020  The job comes from another website or source.