Maintenance Technician (Elektrotechnik)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je světovým dodavatelem pro automobilový průmysl a partnerem pro výrobce automobilů po celém světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Maintenance Technician (Elektrotechnik).

Náplň práce:

  • Provádění oprav většího rozsahu za pomoci PC
  • Odstraňování nedostatků a závad formou technické podpory
  • Návrh a realizace zdokonalení technické stránky strojů
  • Kontrola dokumentace preventivní údržby
  • Vedení technické dokumentace
  • Odpovědnost za svěřené nářadí směny údržby
  • Metodické vedení údržbáře/ů na směně
  • Pravidelná školení zaměstnanců v oblasti údržby - VZV, práce ve výškách,Vyhl.50 apod.
  • Práce ve třísměnném provozu

Požadujeme:

  • Praxi v oblasti elektro údržby nebo elektro servisu
  • Vyhlášku 50, minimálně §6
  • Obecný přehled v oborech strojírenství nebo mechaniky
  • Znalost pneumatiky / hydrauliky výhodou
  • Chuť do práce, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • Vztah k technice a manuální zručnost
  • Základní znalost volně programovatelných automatů výhodou
  • Schopnost samostatně se rozhodovat
  • Všeobecný přehled o opravárenských nástrojích
  • Zájem učit se a rozvíjet své znalosti
  • Umět se zasmát s kolegy

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Důkladné zaškolení, jistotu zaměstnání a stabilitu mezinárodní firmy
  • 6 týdnů dovolené a možnost dalšího neplaceného volna
  • Zaměstnanecký autobus zdarma nebo příspěvek na dojíždění 3Kč/km (max. 6 000 Kč/měsíc)
  • Obědy a večeře (i na noční) od 18 Kč
  • Pohodlné oblečení, o které bude postaráno (praní, obměna)
  • Fixní mzdu + výrobní bonus až 1200 Kč/měsíc + příspěvek za noční a odpolední směnu (16 a 10 Kč/hod)
  • Půlroční bonus formou Cafeterie (flexipassy v hodnotě 20 000 Kč/ročně)
  • Příspěvek 1200 Kč/měsíc na jazykové kurzy, příspěvek na penzijní pojištění po zkušební době (do výše 5% z hrubé měsíční mzdy – až 4 166 Kč/měsíčně)
  • Řadu společenských akcí (Novoroční večírek, sportovní aktivity aj.)
  • Individuální rozvojový plán
  • Místo výkonu práce: Žebrák

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3973180  Posting date: 23.9.2020  The job comes from another website or source.