Provozní elektromechanik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobně-obchodní společnost zabývající se zakázkovou výrobou a dodávkami zařízení pro energetiku, chemický a petrochemický průmysl hledáme nového kolegu na pozici Provozního elektromechanika.

Pozice je vhodná i pro absolventy. Společnost je připravena vše plně zaučit.

Náplň práce:

  • údržba a opravy ručního elektrického nářadí
  • údržba a opravy elektrických strojů
  • práce v jednosměnném provozu 6:00 – 14:30h

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru – min. vyučen
  • oprávnění pro obsluhu elektrických zařízení dle Vyhlášky 50/1978 Sb.
  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • praxe výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • pracovní poměr: plný úvazek, na dobu neurčitou
  • plat na základě dosavadní praxe a zkušeností
  • závodní stravování – dotované obědy
  • 4 týdny dovolené + dovolená navíc na Vánoce
  • místo výkonu práce: Brno – Královo pole

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3974273  Posting date: 25.9.2020  The job comes from another website or source.