Microsoft Consultant (Dynamics 365 Customer Engagement)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním ze základních pilířů dotační politiky Ministerstva zemědělství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Microsoft Consultant (Dynamics 365 Customer Engagement).

Náplň práce:

  • spolupráce na projektu přechodu z on-premise CRM 2011 řešení do cloudového Dynamics 365 Customer Engagement řešení
  • tvorba interní dokumentace a vedení interních workshopů
  • tvorba Customer Engagement solutions, formulářů, workflow, dashboardů apod.; tedy řešení nevyžadujících znalost programování
  • úzká spolupráce se Solution architektem za účelem udržení jednotné logiky správy a vývoje komponent
  • zavedení, zaučení a hlídání dodržování „best practises“ založených na Microsoft standardech a doporučeních
  • povědomí o návaznostech v rámci MS D365; speciálně oblast Customer Engagement konfigurací a customizací
  • podpora businessu během testování
  • spolupráce na nasazování a následném rozvoji D365 v rámci přechodu z on-site CRM 2011 řešení
  • spoluvytváření a následná prezentace a zaučení businessu na nové funkce

Požadujeme:

  • spolupráci s kolegy (jsme malý vývojový tým)
  • analytické myšlení a smysl pro osobní zodpovědnost bez dohledu nadřízených
  • dobré komunikační schopnosti, jelikož Vás čeká častá komunikace v rámci týmu i se zástupci businessu a externích dodavatelů čili umět problém/řešení popsat programátorovi stejně jako IT laikovi je nezbytným předpokladem
  • praxi na pozici, kde se podílel(a) na vytváření funkčních CRM/Customer Engagement řešení (konfigurace, workflows, dashboardy, formuláře, náhledy a reporty)
  • přehled a znalost jednotlivých modulů Customer Engagement (především Customer Service) a ochotu pomoci kolegům
  • v D365 (business) data modelu a architektuře je jako doma
  • znalost s on-premise CRM řešeními (zvláště se CRM 2011) či Business Centralem výhodou
  • čtení a porozumění anglicky psané technické dokumentaci
  • znalost pojmů jako jsou SQL, Azure DevOps apod.

Nabízíme:

  • plovoucí pracovní dobu bez nočních a víkendů
  • příjemný spolupracující kolektiv
  • u nás neplatí, že pracovní den má 24 hodin a ještě noc
  • nadstandardní benefity (např. penzijní/životní pojištění, hrazený roční kupón na MHD, příspěvek na rekreaci atd.)
  • možnost profesního růstu; své zaměstnance pravidelně vysíláme na odborná (i certifikovaná) školení
  • zázemí stabilní společnosti v centru města
  • účast na projektu technologického upgradu core systémů
  • práce s nejnovějšími MS technologiemi (MS Dynamics 365, Azure)
  • práce v kanceláři (nikoli open space)
  • odpovídající motivující ohodnocení
  • místo výkonu práce: Praha - Nové město

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3980847  Posting date: 2.10.2020  The job comes from another website or source.