Finanční a mzdová účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby účetního a daňového poradenství s 25 let tradicí a je členem Komory daňových poradců, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční a mzdová účetní.

Náplň práce:

  • Péče o mzdovou agendu pravidelných přidělených klientů
  • Zpracování měsíční mzdové agendy klientů – výpočet mezd, příkazy k úhradě, přehledy pro sociální a zdravotní pojištění, roční zúčtování daní zaměstnanců, ostatní činnosti související se mzdovou agendou
  • Zaúčtování dokladů nebo kontrola zaúčtování, inventarizace rozvahových účtů, přiznání k DPH
  • Kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, zpracování roční účetní závěrky, příprava podkladů k přiznání k dani z příjmu
  • Komunikace s klienty, řešení nesrovnalostí vyplývajících ze zaúčtovaných operací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo právního zaměření
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Znalost účetních a daňových předpisů pro oblast DPPO, DPH
  • Orientace v podnikatelském prostředí
  • Dobrá znalost MS Office
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, min. v písemné formě
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita, aktivní a iniciativní přístup k řešení problémů a práci
  • Smysl pro týmovou práci
  • Zájem o obor účetnictví a daní
  • Znalost obsluhy datové schránky

Nabízíme:

  • Práce na HPP v malém kolektivu cca 20 lidí
  • Plat: dle vzdělání a praxe + výkonové odměny
  • Benefity: občerstvení na pracovišti (káva, nápoje), 20 dní dovolené, příspěvky na dovolenou dle pracovních výsledků, příspěvky na kulturu a sport
  • Odpovídající zaškolení a podporu týmu
  • Přátelský kolektiv
  • Uplatnění získaných zkušeností, další rozvoj a vzdělání
  • Kurzy angličtiny na pracovišti
  • Místo výkonu práce – Praha 2

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3985353  Posting date: 12.10.2020  The job comes from another website or source.