Všeobecná zdravotní sestra

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Litoměřice - Terezín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, pobytové zařízení poskytující sociální služby se zvláštním režimem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Všeobecná zdravotní sestra.

Náplň práce:

  • plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu
  • pomoci klientům při péči o jejich zdraví
  • úzké spolupráci na daných úkolech s vedoucí zdravotního úseku a s lékaři specialisty
  • asistenci při náročných diagnostických a léčebných výkonech
  • sledování klientů z hlediska biopsychosociálních potřeb

Požadujeme:

  • minimálně střední odborné vzdělání s maturitou a vyšší
  • znalost práce na PC, především MS Word, znalost programu Cygnus výhodou
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • pečlivost, trpělivost, samostatnost, důslednost
  • ochota k dalšímu vzdělávání
  • pozitivní vztah k osobám s chronickým duševním onemocněním
  • schopnost organizace práce
  • praxe v zařízení sociálních služeb výhodou

Praxe v oboru:

  • výhodou je zkušenost z práce s cílovou skupinou – lidé s chronickým duševním onemocněním, psychiatrickými diagnózami nebo stařeckou demencí

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíce, následně na neurčitou
  • plný pracovní úvazek

Platové zařazení:

  • platové podmínky dle Nařízení vlády 341/2017 Sb, a Zákoníku práce 262/2006 Sb. a kvalifikačních předpokladů
  • 10. platová třída (platový tarif dle nařízení vlády podle platového stupně od 24.300,- Kč do 35.820 ,- Kč) + příplatek za směnný provoz 1.000,- Kč a zvláštní příplatek 2.000,- Kč, po zkušební době osobní ohodnocení, čtvrtletní prémie, mimořádné odměny
  • Pracovní podmínky:
  • stabilní zázemí veřejného poskytovatele registrovaných sociálních služeb
  • nepřetržitý provoz (11-ti hodinové směny)
  • výhodné závodní stravování s příspěvkem z FKSP
  • 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené

Osobnostní předpoklady:

  • otevřený přístup k lidem se zdravotním postižením
  • výborné komunikační dovednosti
  • schopnost samostatného rozhodování
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • schopnost týmové spolupráce
  • psychická odolnost vůči stresovým situacím

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4008564  Posting date: 4.12.2020  The job comes from another website or source.