Řezník - Bourač - Plzeň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Blovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí profesionální řeznické práce, hledáme vhodného kandidáta na pozici Řezník – Bourač - Plzeň.

Náplň práce:

• Bourání vepřových půlek a hovězích čtvrtí

Požadujeme:

• Min. vyučen, praxe je podmínkou uchazeč bude podroben praktické zkoušce z bourání na bourací lince.
• Dobrou fyzickou kondici
• Zdravotní průkaz

Nabízíme:

• Ubytování zdarma
• Příspěvky na dopravu
• Odměny a prémie
• Pravidelné lékařské prohlídky
• Platové ohodnocení 40 000 Kč
• Příspěvek na stravování formou stravenek
• Místo výkonu práce: Blovice u Plzně, Modletice u Prahy
• 20 dní dovolené

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4012042  Posting date: 15.12.2020  The job comes from another website or source.