Fly Store Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je providerem prémiových technologií v oboru telekomunikací a IT, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Fly Store Manager.

Náplň práce:

  • samostatné řízení a koordinace všech provozních činností prodejny
  • motivace, vedení, odměňování týmu, vzdělávání a rozvoj
  • zodpovědnost za dodržování obchodní, marketingové a personální politiky
  • udržování prémiové zákaznické zkušenosti
  • poskytování aktuálních informací o nabídce produktů a služeb
  • spolupráce s ostatními týmy společnosti

Požadujeme:

  • hledáme zkušeného leadera – inspiruje, rozvíjí, zároveň sám i aktivně prodává
  • výborné organizační, prodejní a komunikační dovednosti
  • ochotu k průběžnému sebevzdělávání
  • zájem o technologie a znalost tohoto prostředí výhodou

Nabízíme:

  • interní i externí školení a vzdělávání
  • osobní i profesní rozvoj
  • iPhone + SIMkarta + možnost dalších pro rodinné příslušníky
  • MacBook
  • zaměstnanecké slevy a další zvýhodnění na Apple zařízení
  • MultiSport karta
  • teambuildingy celofiremní i týmové
  • bonus za doporučení nových kolegů
  • místo výkonu práce: centrum Prahy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4016039  Posting date: 4.1.2021  The job comes from another website or source.