Servisní a montážní technik - klimatizace a vzduchotechnika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá montáží klimatizací, chl. zařízení, montáží tepelných čerpadel a vzduchotechniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Servisní a montážní technik - klimatizace a vzduchotechnika

Náplň práce:

  • Servis, opravy a montáže klimatizací, chladicích zařízení, tepelných čerpadel a vzduchotechniky
  • Komunikace s dodavateli a se zákazníky
  • Cestování za zákazníky a poskytnutí servisu po Praze a okolí
  • Zpracování technické dokumentace

Požadujeme:

  • SOU/SŠ/VŠ vzdělání technického směru (ideálně chlazení, či elektro)
  • Praxe v oboru chlazení, MaR a elektro na úrovni samostatného výkonu práce
  • Ochota pracovat, učit se novým věcem
  • ŘP B
  • Certifikace MŽP ČR výhodou
  • Samostatnost a zodpovědnost při realizaci zakázek a servisu

Nabízíme:

  • Práci na HPP s velice zajímavým mzdovým ohodnocením a bonusy
  • Služební vozidlo s možností i pro soukromé účely
  • Služební telefon a notebook pro práci a servis
  • Místo výkonu práce: Celá ČR, převážně Praha a středočeský kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4016050  Posting date: 4.1.2021  The job comes from another website or source.