Operátor výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Neratovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobce a prodejce netkaných textilií vyrobených technologií melt blown, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor výroby.

Co vás čeká:

  • Dvě možné pozice
a) práce v nepřetržitém provozu Po – Pá (8 – 16h)
b) práce na krátký/dlouhý týden
  • Úvodní zaškolení a postupný růst odpovědnosti a samostatnosti
  • Dlouhodobý pracovní poměr na dobu určitou/neurčitou
  • Nástupní plat 26 000 Kč s možným růstem po zkušební době
  • Při získání odbornosti, růst platu na 30 000 Kč s možností dalšího růstu
  • Možnost dalších odměn (pololetní odměny)
  • Stravenky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Důležitý je Váš osobní přístup k práci, ostatní Vás naučíme
  • Sami máte možnost ovlivnit výši Vašeho výdělku

Co vám můžeme nabídnout:

  • Velkou stabilitu v odvětví netkaných textilií v rodinné firmě s téměř třicetiletou tradicí
  • Individuální přístup ke každému z vás
  • Přátelské prostředí
  • Motivující pracovní podmínky
  • Místo výkonu práce: Neratovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4016601  Posting date: 5.1.2021  The job comes from another website or source.