BI konzultant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dodavatele profesionálního Business Intelligence řešení pro klienty, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici BI konzultant.

Náplň práce:

  • Tvorba reportů a dashboardů v jednom z uvedených nástrojů: IBM Cognos, Microsoft Power BI, Qlik Sense (případně Qlik View), Spotfire, Tableau
  • Business Analýza - zjišťování potřeb klienta a jejich mapování na dostupná data
  • Případně vedení menšího týmu
  • Případně školení zákazníků

Požadujeme:

  • Optimálně 2 roky zkušeností s jednou z následujících technologií - IBM Cognos, Microsoft Power BI, Qlik Sense (případně Qlik View), Spotfire, Tableau (v týmu uvítáme i juniory, kteří se rádi učí)
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalosti principů multidimenzionálního modelování
  • Znalosti práce s databázemi + SQL jazyk

Nabízíme:

  • Možnost práce na plný i zkrácený úvazek se zájmem o dlouhodobou spolupráci
  • Spolupráce na HPP i ŽL
  • Mobilní telefon, notebook k soukromému využití
  • benefity: příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna, možnost studijního volna, účast na zahraničních konferencích, vyhrazený čas na inovace
  • Pozice vhodná pro OZP, s docházením do firmy i vozíčkáři
  • Příjemné pracovní prostředí (Prosek & Anděl - Praha), neformální pracovní atmosféra

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4019490  Posting date: 12.1.2021  The job comes from another website or source.