Recepční

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá velkoobchodem s chemickými aditivy hledáme vhodné kandidáty na pozici Recepční pro pražskou centrálu.

Náplň práce:

  • práce na recepci
  • přijímání návštěv
  • vyřízení příchozích hovorů, včetně přijetí telefonické objednávky a zápis do systému
  • obstarání došlé a odchozí pošty, kurýrních služeb, komunikace s kurýrem
  • zajištění každodenního chodu týlu kanceláře
  • zajištění potřeb pro chod kanceláře – nákupy a objednávky, komunikace s dodavateli
  • po zapracování drobné asistentské práce

Požadujeme:

  • Vzdělání: středoškolské s maturitou
  • Praxe: (na pozici, nebo v oboru) nepožadujeme, vhodné i pro absolventy
  • Jazyky: čeština na reprezentativní úrovni, základní komunikace v angličtině (schopnost přijmout hovor nebo návštěvu)
  • Uživatelská znalost práce s počítačem – MS Office, schopnost se učit specifické firemní systémy
  • Specifikace/dovednosti/charakter: příjemné vystupování, zodpovědný přístup k práci, schopnost dobře komunikovat s lidmi osobně i po telefonu, pracovitost, ochota se učit nové věci, loajalita, řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr, na plný úvazek, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost dlouhodobého stabilního zaměstnání v zavedené české společnosti
  • při výborných výsledcích a zájmu výhledově možnost posunu na vyšší pozici v administrativě, popřípadě v obchodním oddělení
  • sickdays
  • stravenkový paušál/ příspěvěk na stravování
  • místo výkonu práce v nových moderních kancelářích v Praze 5, Radlicích
  • nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4022109  Posting date: 18.1.2021  The job comes from another website or source.