Manažer obchodních zástupců – kadeřnické přípravky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je silným hráčem a významným hybatelem na trhu vlasové kosmetiky a kosmetických doplňků, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Manažera obchodních zástupců.

V rámci Vaší práce budete:

  • vést, motivovat a koordinovat práci 10 obchodních zástupců v ČR, Slovensku a Maďarsku
  • podílet se na přípravě uvádění nových produktů na trh (komunikace s kolegy z Německa, organizace odborných školení)
  • připravovat speciální prodejní akce ve spolupráci s marketingovým oddělením
  • budovat sítě brandových NF salónů – vybrané salóny, které prodávají široké spektrum značek distribuovaných NF (marketingová podpora, design salónu)
  • pravidelně reportovat svému přímému nadřízenému

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici nebo alespoň v oboru prodeje a distribuce kadeřnických přípravků podmínkou
  • manažerské a řídící schopnosti – odpovědnost za řízení týmu 10 obchodních zástupců (5 v ČR, 3 na Slovensku a 2 v Maďarsku)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace s mateřskou firmou v Německu), německý jazyk výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel)
  • schopnost samostatně plánovat své aktivity vedoucí k dosažení měsíčního/ročního cíle
  • řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat po ČR, Slovensku a Maďarsku

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti s mladým dynamickým týmem kolegů
  • forma spolupráce na HPP (příp. IČO)
  • mzdové ohodnocení složené z fixu a variabilní částky (bonusy, prémie)
  • možnost firemního auta k i soukromým účelům
  • notebook, mobilní telefon
  • stravenky, Multisport karta
  • možnost práce na home-office
  • flexibilní pracovní doba dle Vaší preference
  • moderní kanceláře v Praha 8 (cestování po ČR, na Slovensko a Maďarsko)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4024901  Posting date: 25.1.2021  The job comes from another website or source.