Procesní inženýr montáže a obrobny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, americkou společnost, která je předním dodavatelem v oblasti lití a obrábění částí automobilových podvozků, hledáme vhodného kandidáta na pozici Procesního inženýra montáže a obrobny.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání – obor strojírenství, průmyslové inženýrství nebo technický ekvivalent
  • pracovní zkušenosti s CNC obráběním a automatizací
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce a pracovat v týmu
  • znalost CNC programování a nastavování (preference SIEMENS 840D)
  • znalost CAD (Solidworks pro 3D a AutoCAD/Drafsight 2D)
  • znalost MS Office
  • zkušenost se zaváděním nových projektů a znalost procesů na montážních linkách
  • zkušenost s 5-ti osými obráběcími stroji
  • zkušenost s automatizací (robot Fanuc, Vision system apod.)
  • zkušenost s tvorbou SOR (specifikace pro nová zařízení)
  • orientace v oblasti automotive standardů (CPK, FMEA, VDA 6.3, Lean management)
  • přínosem je pro nás znalost principů CMM měření a zkušenost s CNC stroji Vigel a Schwäbische Werkzeugmaschinen
  • zaslání životopisu v ČJ a AJ

Náplň práce:

  • vývoj a optimalizace průmyslového řešení
  • příprava procesní dokumentace: process flow, cycle time, PFMEA, kooperace při tvorbě kontrolního plánu, tvorba a úprava layoutů
  • implementace procesů včetně nákupu zářízení, koordinace instalace, ověřování způsobilosti procesu, školení, dokumentace procesu a zahájení výroby
  • řešení výrobní problematiky na daných zařízeních, péče o výrobní technologii a zařízení
  • zavedení nových projektů do výroby
  • zlepšování procesů
  • zajišťování instalace nových strojů, zařízení
  • účast na zákaznických auditech
  • tvorba výrobních dokumentací
  • týdenní reporting přímému nadřízenému

Nabízíme:

  • základní mzda 50 000 – 60 000 CZK
  • práce v rostoucí mezinárodní společnosti a možnost podílet se na nastavení a zlepšování procesů
  • práce v příjemném prostředí kolegů nadšených pro rozvoj nového závodu
  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • smlouva ihned na dobu neurčitou
  • benefity: stravenky (v hodnotě 123,-Kč), 25 dní dovolené, elektronický benefitní systém (1000,-Kč/měsíc), sick days (2 dny/rok), příspěvek na dopravu (500 až 2 000 CZK dle místa bydliště) a další
  • místo pracoviště: Ostrava – Kunčičky
  • nástup ihned, nebo dle domluvy (nejdéle 31. 3. 2021)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4025764  Posting date: 27.1.2021  The job comes from another website or source.