PHP Senior Developer – vývoj CRM platformy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem produktu CareCloud – platformou pro správu zákaznických dat, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP Senior Developer - vývoj CRM platformy.

Produkt:

Systém CRM CareCloud je platformou pro správu zákaznických dat. Jeho úkolem je zpracování veškerých informací o zákaznících a jejich chování z různých on-line i off-line zdrojů a jejich poskytování pro vlastní integrované aplikace i pro stovky externích aplikací našich klientů (e-shopy, pokladní systémy, BI, mobilní a další klientské aplikace), které jsou integrovány pro real-time komunikaci prostřednictvím rozsáhlého REST API.

Zákazníky jsou například Tatry Mountain Resorts s lyžařskými a golfovými resorty, aquaparky a zábavními centry po celé Evropě , sítě lékáren BENU, Phoenix Group a Magistra, nebo špičkové restaurace Ambiente, Zátiší Group nebo Medusa Group.

S čím a jak pracujeme?

Primárním jazykem systému je PHP 7.4 s daty uloženými v PostgreSQL databázi. CRM CareCloud je robustní systém, který průběžně zpracovává obrovské množství requestů v rámci sjednaného SLA. Volíme proto technologie, které umožňují postavit a provozovat spolehlivou platformu s velkým výkonem. Pro tyto účely používáme například Redis pro cachování, Rabbit MQ pro orchestraci asynchronních úloh a řízení zátěže infrastruktury nebo Elasticsearch pro rychlé vyhledávání ve velkých datech. Při vývoji se snažíme maximálně dodržovat standardní principy SOLID a DRY, včetně aplikace jednotlivých Design patterns na řešení konkrétních problémů. Jako hlavní nástroje pro samotný vývoj používáme PHPStorm, Docker a GitLab, především pro možnosti automatizace procesů nasazování a podporu v rámci Code review.

Požadujeme:

  • Znalost většiny výše uvedených technologií a nástrojů (nebo jejich obdoby)
  • Znalost PHP na perfektní úrovni
  • Znalost problematiky programování webových aplikací (min. 3 roky)
  • Zkušenost s vývojem většího systému včetně využívání integrace pomocí REST API
  • Zodpovědnost za dodanou práci a schopnost aplikovat všechny dohodnuté principy
  • Chuť přinášet nové přístupy, ale zároveň ochotu přijmout kvalitní návrh kolegy
  • Být týmovým hráčem – chceme dosáhnout úspěchu společně

Nabízíme:

  • Práci v “rodinném” prostředí stále rostoucí firmy (vývojové oddělení 15-ti členný tým)
  • Vždy férové jednání bez zbytečných korporátních intrik
  • Možnost podílet se na vývoji špičkového produktu s využitím po celé Evropě a ambicí dalšího růstu
  • Možnost částečné práce z domova i z krásné moderní budovy
  • Práce na HPP nebo IČO
  • Odpovídající ohodnocení dle tvých schopností + pravidelné odměny
  • Vzdělávání v nových technologiích nebo třeba alespoň kurzy angličtiny
  • Bohaté občerstvení v kanceláři během dne a možnost zajet si na oběd na elektrické koloběžce
  • Společné akce jako jsou pravidelné grilovačky na trase nebo třeba závody na motokárách
  • Notebook, firemní telefon/tarif, příspěvky na sport nebo kulturu
  • Místo výkonu práce: Praha - Vysočany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4029899  Posting date: 5.2.2021  The job comes from another website or source.