Manažer výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Milín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je předním výrobcem pasterizovaných a sterilizovaných jídel, dodávající do maloobchodu a potravinářských provozů v ČR a vyváží na různé evropské trhy, hledáme nového kolegu na pozici Manažer výroby.

Vaše role:

Budete liniovým manažerem pro všechny výrobní pracovníky, včetně 4 vedoucích směn a operátorů - zaměstnanců společnosti i zaměstnanců agentur. Budete zajišťovat jejich vedení, motivaci a další rozšiřování týmu.

  • Zodpovědnost za efektivní využití kapacity výroby
  • Schvalování výrobního plánu, společně s oddělením supply chain
  • Odpovědnost za produktivitu, zmetkovitost, materiálovou a surovinovou bilanci
  • Zodpovědnost za úspěšné absolvování auditu IFS a kontrol ze strany státních úřadů
  • Dohled nad dodržováním správné dokumentační a výrobní praxe
  • Denní reportování stanovených výrobních KPIs
  • Řízení a řešení operativních problémů ve spolupráci s vedoucími směn
  • V průběhu roku 2021 dohled nad implementací nového ERP v rámci výroby

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti z výrobní společnosti
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením zaměstnanců
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost nalézt řešení a konat rozhodnutí
  • Orientace na výsledek

Nabízíme:

  • Zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Možnost se v budoucnu připojit k managementu týmu a mít příležitost přispět k širšímu strategickému rozvoji společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, služební telefon a notebook)
  • Příspěvek na dopravu, potenciál pro firemní automobil
  • Lokalita: Milín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4030083  Posting date: 5.2.2021  The job comes from another website or source.