Operátor výroby ve strojírenství

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ - Chrášťany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje špičkový servis a špičkovou technologii pro odvodnění a zpracování kalů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor výroby ve strojírenství.

Náplň práce:

  • Mechanická montáž unikátních japonských strojů určených pro odvodňování kalů
  • Kompletní montáž: od jednotlivých komponentů až po finální product
  • Testování strojů
  • Modifikace ovládacích částí zařízení
  • Rozvody kabelů
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání – obor strojírenství (strojní mechanik, elektrotechnik)
  • Manuální zručnost
  • Schopnost orientovat se ve čtení technických výkresů
  • Minimálně 1 rok zkušeností z výroby
  • Zodpovědnost, schopnost organizovat si efektivně práci, týmový duch
  • Uživatelská znalost PC - MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní a rychle rozvíjející se firmě, která pozitivně přispívá k ochraně životního prostředí a udržitelnosti v souvislosti s vodními zdroji
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Férové mzdové ohodnocení
  • Roční bonus dle dosažených výsledků (zpravidla překračující výši 13. platu)
  • Mladý, přátelský kolektiv
  • Příjemné pracovní prostředí, občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávání zaměstnanců (jeřábnický kurz, vazačský kurz, kurz řízení VZV, kurzy komunikace, aj.)
  • 4 týdny dovolené, 1 den navíc/odpracovaný rok
  • 3 sick days ročně
  • Jednosměnný provoz od 8:00 do 16:30 (možnost flexibilního posunu pracovní doby)
  • Stravenky 100 Kč za den
  • Zóna odpočinku - fotbálek, stolní tenis, šipky
  • Kyvadlová doprava od metra Zličín do areálu zdarma (10 minut jízdy)
  • Příspěvěk na kurzy angličtiny pro zamestnance
  • Místo výkonu práce: Chrášťany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4039286  Posting date: 26.2.2021  The job comes from another website or source.