Vedoucí servisního střediska - zemědělská technika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Tvrzice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost působící více jak čtvrt století na trhu zemědělské techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí servisního střediska – zemědělské techniky.

Náplň práce:

  • Řízení servisního střediska
  • Jednání se zákazníky, budování dlouhodobých vztahů
  • Vedení středního týmu, organizace práce servisních techniků
  • Přebírání strojů do opravy, kalkulace nabídek oprav, předání po opravě
  • Kontrola kvality provedené práce mechaniků
  • Spolupráce s ostatními odděleními firmy
  • Příprava podkladů pro fakturaci

Požadujeme:

  • Technické vzdělání
  • Schopnost řídit kolektiv
  • Znalost problematiky opravárenství, znalost principů fungování servisu, povědomí o principech prodeje
  • Komunikativnost, samostatnost, systematičnost a odolnost vůči stresu
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Náročnou práci v dobrém kolektivu
  • Standardní vybavení, jako např. služební vozidlo a telefon i k soukromým účelům, notebook...
  • Zázemí stabilní a úspěšné české společnosti, která je na trhu už 30 let
  • Atmosféru práce v rodinné firmě
  • Místo výkonu práce středisko Tvrzice u Vlachovo březí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4047231  Posting date: 16.3.2021  The job comes from another website or source.