Customer Service Assistant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí mezinárodní společnost, která je v Evropě předním lídrem v oblasti poskytování pronájmu vratných obalů pro obchodní řetězce čerstvého zboží, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Customer Service Assistant.

Vaše náplň práce:

  • evidence, zpracování a potvrzení objednávek v interním systému
  • e-mailová a telefonická komunikace se zákazníky
  • organizace a kontrola přepravy zásilky
  • úzká spolupráce s Asset Managery a s ostatními odděleními v rámci celého regionu
  • řešení reklamací a návrh vhodných možností k vyřešení nastalé situace ke spokojenosti zákazníka
  • další administrativní náležitosti (korespondence, fakturace, kontrola plnění obchodních smluv)
  • reporting v Microsoft Excel

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • alespoň 1 rok praxe v zákaznickém servisu, zkušenosti s administrativou
  • perfektní znalost češtiny/slovenštiny
  • výborné komunikační dovednosti
  • velmi dobrá znalost angličtiny (komunikace s centrálou, s kolegy z regionu)
  • velmi dobrá znalost Excelu (na úrovni kontingenční tabulek podmínkou)
  • znalost SAPu výhodou, nikoliv podmínkou
  • organizační schopnosti
  • schopnost týmové, ale i samostatné práce
  • důslednost pro dodržování termínů
  • životopis v AJ

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti, která se snaží budovat udržitelnou budoucnost (redukce CO2, zero-waste produkty)
  • zajímavá práce v profesionálním týmu se skvělou týmovou atmosférou
  • profesionální zaškolení a jazykové kurzy placené zaměstnavatelem
  • práce na HPP
  • občerstvení na pracovišti (káva, společné snídaně)
  • flexibilní pracovní doba (pevná část 10:00 – 14:00)
  • možnost práce na home-office
  • 12 000 Kč za rok v benefitním systému Cafeterie (sami si zvolíte, zda chcete příspěvek na sport, dovolenou, zdraví, vzdělávání nebo penzijní spoření)
  • 5 týdnů dovolené
  • 100 Kč stravenky (v papírově formě nebo formou Gastro Pass Card od Sodexa)
  • každé 3 měsíce poukázka na masáž
  • firemní akce – teambuldingy, velká vánoční party, sportovní akce aj.
  • moderní kanceláře: Praha 9

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4048923  Posting date: 18.3.2021  The job comes from another website or source.