Pracovník námořního a leteckého provozu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dopravou, logistikou a všemi souvisejícími službami, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník námořního a leteckého provozu.

Náplň práce:

  • Kontakt s lodními dopravními společnostmi, kontinentálními poskytovateli a Cargo Airlines
  • Komunikace s klienty, dodavateli a kolegy

Požadujeme:

  • Znalosti o provozních procesech jako je tvorba cen, rezervace, vydávání dokumentů
  • Zkušenosti s oceňováním
  • Pokročilá znalost anglického jazyka - psaná i mluvená
  • Minimálně 1 rok praxe v námořním a leteckém provozu, delší praxe výhodou
  • Zodpovědný týmový hráč se schopností prosadit se
  • Ochota přinášet do týmu vlastní nápady, inovativnost

Nabízíme:

  • 13. a 14. plat vyplácený na základě úspěchu společnosti
  • Vyplácení bonusů (v případě vlastní prodejní aktivity)
  • Mobilní telefon
  • Sociální benefity
  • Práce v mladém a efektivním týmu
  • Možnost stát se součástí další generace v globální společnosti se 130letou tradicí
  • Místo výkonu práce: Praha 7 - Holešovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4049074  Posting date: 19.3.2021  The job comes from another website or source.