Strojmistr polygrafických strojů/seřizovač

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší tiskárenské komplexy v ČR s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojmistr polygrafických strojů/seřizovač.

Náplň práce:

  • Seřizovač pro vazby V1, V2, falcovačky, výsek, lepičky krabiček, zlatoražba

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru polygrafie výhodou
  • Praxe v oboru polygrafie výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost

Výhodou jsou zkušenosti z pozic:

  • Seřizovač linky vazby V1, V2
  • Seřizovač falcovačky – falcér
  • Přípravář výseku – výsekář
  • Strojník pro lepičky krabiček
  • Zlatoražba – razič
  • Práce na řezačce – řezač
  • Strojmistr laminátoru
  • Strojmistr kašírovacího stroje

Nabízíme:

  • Práci na HPP na perspektivní pracovní pozici v týmu úspěšně stabilní české společnosti
  • Atraktivní a různorodou práci
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 9 - Vysočany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4058166  Posting date: 8.4.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 20 000 Kč/měsíc