Lead Vue.JS front-end Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, úspěšnou, středně velkou českou společnost působící v oblasti zdravotnických informačních systémů v tuzemsku i zahraničí, hledáme nového kolegu/novou kolegyni do interního IT týmu na pozici Lead Vue.JS front-end Developer.

Hlavní zodpovědnosti:

  • Vývoj responsivních front-end aplikací (ideálně s přesahem do UX/UI role)
  • Spolupráce s UX designery na návrhu struktura stránek, návrhu interakcí
  • Vývoj a správa vlastních komponent, využití StoryBook, napojení na back-end API
  • Účast na návrhu a provádění E2E testů
  • Psaní Unit testů a účast v peer code review
  • Aktivní zapojení do správy vývojového prostředí a infrastruktury

Požadavky:

  • Alespoň 3letá praxe v oboru
  • Znalost ES6, Javascript, Vue.JS (ideálně 2.x a zájem o 3.x), Sass/Less, HTML5 /CSS3, Git, návrh a užití API (Swagger, OpenAPI aj.)
  • Znalost týmových nástrojů Slack, Trelo, Hangout aj.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Výhodou:

  • Znalost Ant Framework, storybook, TypeScript, GraphQL, WebPack, gulp,
  • Praxe s dalšími JS frameworky, Node.JS nebo JAVA a SQL databáze

Nabídka:

  • Práce na unikátním novém projektu s výraznou společenskou hodnotou
  • Příležitost ovlivnit jeho vývoj
  • Práce se softwarem IDEA
  • Prostředí stabilní firmy s duší start-upu
  • Skvělá parta mladých lidí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, firemní notebook, karta MultiSport, firemní akce
  • Zaměstnání na HPP nebo spolupráce na IČO
  • Časová flexibilita: možnost 100% home office nebo klouzavá pracovní doba v kanceláři
  • Pro zájemce o práci v kanceláři – možnost pracovat v Praze nebo Říčanech
  • Pro zájemce o práci na dálku – podmínkou je bydliště v ČR, kvalitní připojení k internetu (VPN, Skype) a možnost občasného dojíždění do kanceláře
  • Kanceláře na Praze 10, nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce

Možnost občasné práce z domova

Práce převážně z domova

Dovolená 5 týdnů

Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Notebook

Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4058847  Posting date: 9.4.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 40 000 Kč/měsíc