Vedoucí oddělení rozvoje města

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Mělník
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, město Mělník, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí Oddělení rozvoje města.

Charakteristika vykonávané činnosti:

  • zajišťování komplexní činnosti oddělení v oblasti rozvoje města,
  • zajišťování a koordinace, v rámci města a městského úřadu, přípravy a realizace strategiií a koncepcí města, realizace rozvojových projektů a dotační politiky města, s tím spojených agend
  • sledování, prosazování a uplatňování podmínek, předpokladů, požadavků a potřeb pro realizaci záměrů města a jeho rozvoje

Místo výkonu práce: Městský úřad Mělník

Platové zařazení a platové podmínky: 12. platová třída + příplatek za vedení a osobní příplatek

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu

Požadované znalosti a dovednosti:

  • prokazatelný zájem o danou problematiku včetně znalosti daných oblastí,
  • znalost fungování veřejné správy,
  • dobrá znalost MS Office,
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • schopnost týmové práce
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

Výhodou:

  • praxe v oblasti územního rozvoje, veřejných zakázek, dotační politiky a dotačních programů, veřejné podpory, územního plánování, správy majetku, projektového řízení

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4058991  Posting date: 9.4.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc