Projektant mostů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která na trhu působí od roku 1994 a její hlavní činností je projektování dopravních staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant mostů.

Náplň práce

  • Účast na významných projektech železničních a silničních staveb
  • Spolupráce na zajímavých infrastrukturních projektech
  • Tvorba projektové dokumentace ve všech stupních (od studie pro realizační dokumentaci)
  • Jednání s účastníky výstavby a další související činnosti při projektové práci
  • Kooperace s ostatními profesními středisky společnosti (dopravní stavby, pozemní stavby, dopravní technologie, geodetická činnost, inženýrská činnost)
  • Komunikace s obchodními partnery

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavební, obor Konstrukce staveb, Dopravní stavby, případně Statika a dynamika staveb nebo Geotechnika pokud je splněna odpovídající praxe
  • Praxe 3 roky v oboru (objekty typu opěrné a zárubní zdi, mosty, propustky, případně statické zakládání staveb s ochotou naučit se a také kreslit tyto objekty)
  • Znalost programu AutoCAD nebo ZWCAD podmínkou
  • Autorizace v oboru - výhodou

Nabízíme

  • Trvalou a perspektivní práci ve stabilní společnosti, která na projekčním trhu působí již více než 20 let
  • Stabilní zázemí a týmovou spolupráci v přátelském kolektivu
  • Hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé finanční ohodnocení, výkonové prémie a bonusy
  • Finanční ohodnocení za sebevzdělávání
  • Úhrada autorizačních zkoušek a souvisejících poplatků
  • Odborná školení a vzdělávání, podpora při profesním růstu
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Moderní pracoviště v centru města včetně moderního HW a SW
  • Místo výkonu práce - Ostrava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4069807  Posting date: 27.4.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/měsíc