SW/ IT Analytik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou technologickou společnost, která svým zákazníkům dodává řešení v oboru dopravní telematiky, telemetrie a logistiky, hledáme nového kolegu/kolegyni do vývojového týmu na pozici SW/ IT Analytika.

Společnost se zabývá vývojem, implementací a podporou logisticko-dispečerských řešení. Pokrývá celý proces od plánování, monitoringu dispečerského zařízení, až po optimalizaci a vyhodnocování efektivity dopravního procesu.

Vaší náplní práce bude:

  • komunikace se zákazníkem a analýza jeho uživatelských potřeb
  • návrh řešení pomocí prototypu
  • příprava analytického zadání pro vývojáře
  • analytická podpora pro kontrolu kvality
  • úzká spolupráce se všemi členy týmu
  • podílení se na produktovém managementu

Očekáváme:

  • praxi v rámci SW/IT Analýzy
  • velmi dobré komunikační schopnosti směrem k týmu i zákazníkovi
  • znalost či ochota se naučit pracovat s prototypovacími nástroji (Axure)
  • samostatnost, ale i schopnost týmové práce
  • proaktivní přístup, důvěryhodnost a odpovědnost
  • anglický jazyk (programy v AJ)
  • znalost CASE nástrojů výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a úspěšné české společnosti, která je na trhu více než 25 let s neformální a otevřenou firemní kulturou
  • tým kolegů – profesionálů, kteří jsou špičkami ve svém oboru
  • možnost pracovat na zajímavých projektech s viditelným dopadem
  • práci na HPP/IČO
  • volnost pro vlastní nápady a invence, vzdělávání podporované společností (vzdělávací kurzy)
  • podpora nejnovějších technologií a postupů řízení vývoje
  • flexibilní pracovní doba, možnost práce na home-office dle domluvy
  • příspěvek na sportovní či kulturní aktivity
  • občerstvení na pracovišti
  • notebook, mobilní telefon
  • kanceláře: Praha 8

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 4070829  Posting date: 28.4.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 45 000 Kč/měsíc