Kalkulant/rozpočtář inženýrské sítě

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výstavbu, opravy a rekonstrukce inženýrských sítí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozpočtář/kalkulant inženýrských sítích.

Náplň práce:

  • vytvoření nákladové ceny
  • příprava rozpočtu v požadovaném formátu (zpravidla Kros plus; ceníky ÚRS) pro soutěže a výběrová řízení
  • prohlídka stavby
  • poptávka subdodávek
  • jednání se zákazníky a zpracování nabídky

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ/SŠ technického směru (stavební zaměření výhodou)
  • zkušenosti s přípravou rozpočtů a nabídek alespoň 2 roky v oblasti inženýrských sítí, vodohospodářských staveb nebo komunikací
  • znalost technologických postupů: vodovody, kanalizace, případně silniční komunikace nebo plynovody
  • pokročilá znalost práce s PC (Excel)
  • znalosti rozpočtových programů pro stavebnictví (Kros plus)

Co Vám nabízíme:

  • zázemí silné a expandující společnosti s účastí v mezinárodně fungující skupině, jistota a stabilita firmy s více než dvacetiletým působením na českém trhu
  • podpoříme Vaši samostatnost, iniciativní a kreativní přístup
  • společně s Vámi budeme usilovat o Váš profesní a osobní rozvoj
  • poskytneme Vám zaměstnanecké výhody - mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick days", příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění …
  • profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou
  • místo pracoviště: Praha 4 - Modřany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4076006  Posting date: 6.5.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 40 000 Kč/měsíc