Šéfmontér - Pojď vyrábět pivo

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Šéfmontéra.

Náplň práce

  • Spolupráce na montáži zařízení
  • Po zaučení vedení a organizace elektro-montážní skupiny
  • Zajištění potřebného elektro montážního materiálu na zakázku
  • Organizace výroby rozváděčů
  • Konfigurace měřicích přístrojů, frekvenčních měničů, atp.
  • Signálové testy a oživení zařízení ve spolupráci s programátorem řídicího systému
  • Komunikace s projektovým týmem, dodavateli i zákazníky naší společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • Schopnost týmové práce
  • Praxe v oboru min. 3 roky
  • Platná vyhláška č. 50 - min. §6 nebo vyšší
  • Především oceníme, pokud umíte pracovat „hlavou i rukama“ – obor Vás baví, nad věcmi přemýšlíte a hledáte nejlepší řešení
  • Znalost projektové dokumentace
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost řídicích systémů a prvků MaR výhodou
  • Aktivní řidič
  • Ochota cestovat po projektech v rámci ČR

Nabízíme

  • Rozmanitou a tvůrčí práci na zajímavých projektech automatizace výroby světových značek piv
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
  • Možnost podílet se i na zahraničních projektech (Korea, Filipíny, Mexiko, ale i v zemích střední a východní Evropy)
  • Spolupráce s významnými firmami na trhu - Plzeňský Prazdroj, Pivovary Staropramen, Pivovary Heineken, Pivovary Lobkowicz, Coca-Cola, Karlovarská Becherovka, STOCK Božkov, Rudolf Jelínek a další
  • Řadu firemních benefitů - kvartální systém odměňování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenkový paušál, 3 dny volna ročně navíc, Multisport karta, firemní notebook a telefon, placené případné přesčasy/náhradní volno a v případě zahraničních cest maximální možné diety + 40% kapesného navíc
  • Zázemí stabilní společnosti s 30ti letou historií
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí, kde se všichni známe a tykáme si
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Praha - Pitkovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4088935  Posting date: 25.5.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc