Programátor .NET/C#

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí a zázemím nejsilnější cestovní skupiny v ČR, hledáme do týmu IT developerů nového kolegu na pozici Programátor .NET/C#.

Náplň práce:

  • Rozvoj existujících a tvorba nových webových interních i prodejních aplikací
  • Integrace interních a externích systémů a vývoj B2B řešení

Požadujeme:

  • Velmi dobrá znalost jazyka C#, .NET, .NET Core, MVC
  • Znalost SQL, nejlépe MySQL
  • Zkušenost s OOP alespoň 2 roky
  • Běžná orientace v XML a XSD, JSON
  • Analytické myšlení, samostatnost, pečlivost

Výhodou:

  • Znalost ASP.NET, Entity Framework nebo jiného ORM
  • Znalost MS SQL, Elasticsearch, Oracle
  • Povědomí o GIT, Redis, Docker

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní a prosperující společnosti na hlavní pracovní poměr
  • Spoluúčast na tvorbě a vývoji nového produktu od analýzy po realizaci
  • Možnost práce z domova či v kanceláři (Praha 4 – Chodov)
  • Notebook, Internet, telefon bez limitu, firemní benefity (slevy na letní i zimní dovolené), stravenky, Multisport
  • Samostatnou práci v malém týmu a kamarádské neformální prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup ihned nebo dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova
Práce převážně z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4095560  Posting date: 3.6.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc