Hlavní stavbyvedoucí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je ryze česká stavební společnost, hledáme kolegu, či kolegyni, na pozici Hlavní stavbyvedoucí.

Náplň práce:

  • řízení staveb a osob pověřených vedením stavby (cca 4-5) lidí, na pobočce společnosti v Praze
  • komunikace se zástupci investora a ostatními partnery (převážně ze státního sektoru)
  • účast na kontrolních a ředitelských dnech staveb
  • zástup ředitele divize pozemních staveb na některých jednáních v Praze
  • zajištění aktivní spolupráce s ostatními zaměstnanci divize pozemních staveb v Českých Budějovicích, spolupráce s ostatními složkami firmy
  • pravidelné návštěvy – porady v Českých Budějovicích (četnost po dohodě)

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru (pozemní stavby výhodou)
  • 10 let praxe v oboru (stavbyvedoucí minimálně)
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenosti s kompletní realizací zakázek - v oblasti veřejného zadávání výhodou
  • orientace ve stavebních rozpočtech a projektech pozemních staveb
  • schopnost samostatného rozhodování, analytické myšlení, organizační a vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • členství v ČKAIT v oboru velmi vítáno

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu určitou, prodloužení na dobu neurčitou možné v případě spokojenosti obou stran
  • služební automobil, notebook, telefon
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost relaxace v Hotelu Relax u Lipenské přehrady za zvýhodněných podmínek
  • možnost zvýhodněného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky
  • kanceláře – Praha 3

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Firemní rekreační zařízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4096395  Posting date: 4.6.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 50 000 Kč/měsíc