Projektant/ka zimních zahrad

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, projekční společnost s více jak 30 letou zkušeností s více než 200 realizovanými projekty v oblasti stavebního průmyslu i automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektanta/ky zimních zahrad.

Náplň práce:

  • 2D i 3D modelace individuálních projektů zimních zahrad, přístřešků pro auta nebo zasklených zahrad
  • Různorodá práce na jedinečných projektech s využitím vlastního konfiguračního softwaru KKP a Visus pro klienty v České republice i celé Evropě
  • Přímá komunikace s klienty a odborné konzultace jejich představ pro budoucí zimní zahrady
  • Spolupráce s týmem kolegů v Praze i zahraničí

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru se zaměřením ve stavebním nebo strojírenském průmyslu
  • Znalost práce v AutoCAD a Solidworks, zkušenosti s programem Inventor je výhodou
  • Praxe na pozici Projektant nebo Konstruktér v oboru zimních zahrad, přístřešku pro auta nebo zasklených teras, případně i zkušenost z oboru lehkých obvodových plášťů je výhodou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého nebo francouzského jazyka, případná znalost polského jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B je výhodou
  • Čistý rejstřík trestů
  • Zájem o práci na zajímavých projektech a chuť se neustále vzdělávat v oboru
  • Týmového ducha
  • Pozitivní přístup a hledání řešení

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr, možnost zkráceného úvazku (minimálně 4 dny v týdnu)
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Odborné zaškolení pro vlastní software KKP a Visus
  • Pravidelné profesní školení
  • PC
  • Multisport karta
  • Dovolená 20 dnů
  • Místo výkonu práce na Praze 5

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Notebook
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4097589  Posting date: 7.6.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc