Technik pro pobočku v Klecanech

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem hydrauliky, pneumatik a těsnících prvků, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik pro pobočku v Klecanech.

NÁPŇ PRÁCE:

  • technické poradenství pro zákazníky
  • obsluha zákazníků v prodejně Parkerstore
  • jednání se zákazníky a tvorba nabídek
  • jednání s dodavateli a tvorba poptávek
  • práce s interním informačním systémem
  • dodržování obecných firemních standardů, ISO procesů a bezpečnostních směrnic
  • spolupráce s ostatními členy našeho týmu

POŽADUJEME:

  • minimálně SŠ vzdělání, ideálně ve strojírenským oboru
  • technické povědomí, zálibu v technice (strojírenství/elektro)
  • znalost práce s PC
  • ŘP sk. B
  • znalost a praxe v oboru hydrauliky, pneumatiky a těsnění – výhodou
  • znalost anglického či německého jazyka zejména písmem – výhodou
  • komunikativnost, vstřícnost a příjemné vystupování, samostatnost při řešení problémů
  • ochotu a schopnost soustavného vzdělávání
  • schopnost komunikovat a spolupracovat s kolegy, zákazníky a dodavateli při řešení problémů
  • orientaci na výkon a kvalitu práce
  • vhodné i pro absolventy

NABÍZÍME:

  • stabilní práci na HPP v ryze české společnosti s 30 letou působností na trhu
  • odpovídající platové ohodnocení s bonusovou složkou mzdy dle výsledků celé firmy
  • zázemí úspěšné společnosti s rodinnou atmosférou
  • dynamické pracovní prostředí
  • profesní růst, školení
  • příspěvek na stravování (stravenková platební karta)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • další příspěvky ze sociálního fondu společnosti
  • zaměstnanecké akce
  • firemní mobilní tarif i pro rodinné příslušníky a další zaměstnanecké benefity
  • místo pracoviště: Praha – Klecany
  • nástup: možný ihned, nebo dohodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce
Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dovolenou
Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4103932  Posting date: 15.6.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc