Asistentka/Office manažerka/Logistika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního dodavatele kvalitních technologií a posklizňových linek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistentka/Office manažerka/Logistika.

Náplň práce:

  • Asistentka majitele společnosti – 25 % pracovní doby
  • Zajištění přeprav zboží ze zahraničí – poptávka, objednávka, fakturace – 50 % pracovní doby (cca 2-5 kamionu za týden – není to dispečink) – práce v logistickém programu
  • Běžná kancelářská agenda – péče o chod kanceláře – 25 % pracovní doby

Požadavky:

  • AJ na velmi dobré úrovni – slovem i písmem
  • SŠ vzdělání
  • Základní orientace v účetnictví
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Praxe na asistentské pozici min.1 rok

Nabízíme

  • Příjemnou atmosféru rodinné firmy
  • Zázemí společnosti s 30 letou historií
  • Hlavní pracovní poměr – 30 000 – 35 000 Kč (možno i ¾ úvazek – 8.00 – 14.00)
  • Pracovní doba 8.00 – 16.30 hod.
  • Kancelář Praha 6 – Ruzyně
  • 2x ročně extra odměny
  • Nástup ihned (dohodou)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4109220  Posting date: 23.6.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc