Projektant - Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, projektovou organizací specializovanou na projektování staveb pro zdravotnictví, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Projektant.

Náplň práce

  • Zpracování projektové dokumentace architektonicko-stavebního řešení a koordinace profesních částí pod vedením HIP

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ – pozemní stavby
  • Praxe v projektování – výhodou
  • Znalost AutoCAD, MS Office
  • Zkušenosti s BIM (REVIT) – 3D projektování - velkou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota občasných výjezdů po ČR nebo SR
  • Schopnost pracovat v týmu, dobré komunikační schopnosti
  • Odpovědnost, pracovní nasazení, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Práci na HPP ve společnosti s 25 – letou tradicí v oboru
  • Zázemí stabilní perspektivní společnosti s atraktivním zaměřením
  • Motivující ohodnocení (fix + bonusy dle výkonů)
  • Odměny dle hospodářského výsledku firmy
  • Možnost profesního růstu
  • Firmou hrazené jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na ŽP apod.
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4111950  Posting date: 28.6.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc