Obchodně-technický zástupce - Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který nabízí široký sortiment výrobků určených pro stavební a dokončovací práce, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně-technický zástupce - Čechy.

Náplň práce:

a)Technická podpora

  • Technické poradenství zákazníkům pro danou skupinu produktů
  • Příprava prezentací a produktové nabídky zákazníkům s důrazem na technické vlastnosti produktů
  • Příprava a vedení technických školení zaměřených na aplikaci konkrétní produktové skupiny – samostatně nebo ve spolupráci s technickým poradcem
  • Řešení technických a aplikačních problémů produktů nahlášených zákazníkem – samostatně nebo ve spolupráci s technickým poradcem
  • Řešení technických aspektů reklamací, monitorování jejich procesu
  • Analýza konkurenčních produktů z technického hlediska
  • Rozvoj a implementace lokálních verzí nástrojů technické podpory

b) Prodej produktů

  • Zodpovědnost za implementaci prodejních plánů pro danou skupinu produktů
  • Akvizice nových zákazníků a udržení vztahů se stávajícími zákazníky buď v rámci určité územní oblasti nebo pro určitou skupinu produktů
  • Příprava nabídek, vyjednávání podmínek spolupráce a transakcí, vytváření objednávek pro danou skupinu produktů
  • Provádění průběžné kontroly stavu plnění smlouvy a doporučení změny podmínek spolupráce s cílem vybudovat konkurenční výhodu
  • Monitorování pohledávek a dlužných částek zákazníků
  • Monitorování a analyzování konkurence a jejích marketingových aktivit

c) Technický marketing

  • Účast na veletrzích a podpora marketingového oddělení v přípravě promočních akcí

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání (stavebního směru)
  • Praxi v oboru na obchodní pozici min. 3 roky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost produktů a sektoru stavební chemie
  • Znalost práce na počítači (MS Office)
  • Znalost anglického jazyka (výhodou)
  • Časová flexibilita
  • Komunikativnost a samostatnost

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Systém zaškolení
  • Služební automobil (i pro osobní účely)
  • Telefon
  • Notebook (tablet)
  • Mzda odpovídající dané pozici
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Čechy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4120421  Posting date: 12.7.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/měsíc