Analytik a Správce SW Helios Green

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Zlín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se zejména poskytováním poradenských služeb v oblasti ekonomicko-právní, daňové a účetní, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Analytik a správce SW Helios Green.

Náplň práce:

  • Jelikož se jedná o účetní SW, hledáme IT správce se znalostí účetnictví nebo účetní s přesahem do IT
  • Technická podpora ekonomického systému Helios Green (Nephirte) od společnosti Asseco pro naše interní zaměstnance
  • Zprostředkovávání spolupráce uživatelů s konzultanty Helios Green
  • V rámci ERP podpora a zefektivňování procesů
  • Navrhování koncepce softwarových řešení a aplikací
  • Zavádění nových procesů
  • Řešení problémů a chyb v informačním systému
  • Zadávání požadavků na úpravy SW a testování navrhovaných řešení

Požadujeme:

  • Dobré komunikační schopnosti
  • Logické a analytické myšlení
  • Orientace v účetnictví a znalost účetních principů
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Zkušenosti s administrací větších ERP systémů, Helios Green výhodou
  • Časová flexibilita, schopnost se dále učit, odolnost vůči stresu
  • Samostatnost, preciznost, zodpovědnost, loajálnost
  • Praxe v oboru IT nebo ekonomika minimálně 2 rok

Výhodou:

  • Znalost jazyka SQL
  • Praxe ve finančním účetnictví, finančních analýzách nebo zpracování dat
  • Zkušeností s implementací ERP SW

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práci v perspektivním oboru
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (sick days, parkování, vitasana club, příspěvek na stravování apod.)
  • Možnost osobního rozvoje
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Možnost práce na ŽL
  • Místo výkonu práce: Zlín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4142496  Posting date: 16.8.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc