Výrobní ředitel

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Děčín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, strojírenský podnik, který vyvíjí, konstrukčně zpracovává a vyrábí nástroje pro obrábění, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Výrobní ředitel.

Vaše náplň práce:

  • Vedení týmu lidí (skrze 2 mistry, cca 50 výrobních dělníků a pracovníků údržby)
  • Hodnocení zaměstnanců, motivace
  • Zodpovědnost za splnění výrobního plánu
  • Optimální využití strojního vybavení
  • Kvalitu výstupních produktů
  • Stanovení a dodržení finančních rozpočtů
  • Nastavení a údržba výrobního reportingu
  • Optimalizace procesů ve výrobě s cílem snižování nákladů a zvyšování kvality
  • Provádění neustálého zlepšování
  • Koordinace s ostatními odděleními (technologie, kvalita, logistika)
  • Zodpovědnost za kvalitu a BOZP na provoze
  • Reportování vedení společnosti a zákazníkům

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání, alespoň titul Bc.(technického směru ideálně v kombinaci s dalším vzdělání v oblasti ekonomie a managementu)
  • Minimálně 5 let praxe na vedoucích pozicích ve strojírenství (technická oddělení, plánování, kvalita)
  • Zkušenosti se strojírenskou výrobou v oblasti obrábění, tepelného zpracování a menších montáží
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (občasná komunikace se zákazníky)
  • Znalost základních principů plánování a řízení výroby (termínové, kapacitní)
  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci
  • Povědomí o tvorbě technologických postupů a CNC programů
  • Zkušenosti s údržbou obráběcích strojů a s údržbou strojírenských provozů obecně
  • Porozumění principům procesního řízení a schopnost jejich zavádění
  • Schopnost definovat a nastavovat správně klíčové ukazatele výkonnosti
  • Znalost podnikových informačních systémů (výhodou znalost systému Helios), pokročilá znalost MS Office
  • Znalost a schopnost a používání projektového řízení
  • Zkušenost s implementací a používáním základních principů lean manufacturing (5S, TPM, SMED, SFM aj.)
  • Manažerské schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost a vůle posouvat věci dopředu

Nabízíme:

  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Práce na HPP
  • Plat dle zkušeností (50 – 65 000 Kč) + bonusy dle splněných kritérií
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy a zvyšování kvalifikace
  • Kanceláře: Děčín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4146919  Posting date: 23.8.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 50 000 Kč/měsíc