Vývojář webových aplikací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední společnost pro marketingový výzkum, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojář webových aplikací.

Náplň práce:

1) Programování – vývoj a údržba aplikací (75%)

2) Databáze (15%) - (hlavně MySQL)

3) Spolupráce na správě IT prostředků (10%)

Více se dozvíte na osobním pohovoru.

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Znalost javascript podmínkou
  • Znalost typescript, angular, node – výhodou
  • Zkušenosti s tvorbou uživatelských rozhraní – výhodou
  • Zkušenosti s PHP – výhodou
  • Zkušenosti s týmovým vývojem aplikací – výhodou
  • Znalost AJ na úrovni čtení
  • Schopnost a ochota učit se novým věcem
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci na HPP, při které se hodně naučíte
  • Platové ohodnocení dle schopností a zkušeností
  • Kvartální bonusy dle výsledků celé společnosti
  • Podíl na výzkumech pro televize, operátory, banky, velké společnosti, reklamní agentury
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Pracoviště v blízkosti metra B
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafeterii na pracovišti
  • Multisport kartu
  • Dog-friendly a children-friendly office
  • Nulovou rutinu
  • Místo pracoviště: Praha – Libeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Kafetérie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova
Dog-friendly office

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4147076  Posting date: 23.8.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc