Zubní lékař

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, Skupinu klinik poskytujících komplexní služby v oblasti stomatologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zubní lékař – vhodné i pro absolventy.

Požadujeme:

  • Studium medicíny v ČR či SR

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv, příjemné proklientské prostředí, možnost práce s mikroskopem, strojová endodoncie, implantmotor, vlastní laboratoř a nadstandardně prostorné lékařské zázemí nabízí komfort při každodenní spolupráci na klinice.
  • Práci v neustále se rozvíjející skupině klinik.
  • Vzdělávání napříč skupinou Czech Dental Holding, neustálý odborný dohled, pomoc týmu a vedoucího lékaře jsou pro nové kolegy samozřejmostí.
  • K dalším výhodám patří vybavení ordinace dle požadavků (materiál, přístroje)
  • Sick Days, 5 týdnů dovolené, vysoké finanční ohodnocení, hrazená školení vč. zahraničních, interní školení v rámci skupiny Czech Dental Holding
  • vlastní ordinace i sestra vč. pacientského kmene, firemní teambuilding, podpora od administrativního týmu k řešení kompletní Back Office agendy.
  • Místo výkonu práce: Praha 1 a Praha 9
  • Nástup možný od 1.9.2021

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4147079  Posting date: 23.8.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 65 000 Kč/měsíc