Referent/ka do oddělení elektrotechniky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, hledáme Referenta/ku do oddělení elektrotechniky.

Náplň práce:

  • Posuzování a koordinace stanovisek k dokumentům mezinárodních a evropských normalizačních organizací a komplexní zajišťování celostátní agendy v oblasti technické normalizace
  • Metodická a rozborová činnost v oblasti technické normalizace včetně tvorby norem a koordinace těchto činností na celostátní úrovni
  • Provádění lektorské, konzultační a poradenské činnosti v celém oboru technické normalizace

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnického zaměření
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (práce s odbornými texty)
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, výhodou Lotus Notes)
  • Výhodou odborné znalosti v oblasti technické normalizace, zejména v oblastech elektroenergetiky, včetně příslušné legislativy

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v oboru elektrotechniky
  • Možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek (dle individuální domluvy)
  • Profesní a jazykové vzdělávání – jazykové kurzy a individuální profesní kurzy dle osobních preferencí dotované zaměstnavatelem)
  • Pružné rozvržení pracovní doby
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky 130 Kč, 5 dnů sickdays, příspěvek na penzijní připojištění)
  • 25 dnů dovolené
  • Plat 37 100 Kč + osobní příplatek (dle zkušeností a zapracování, po zkušební době)
  • Lokalita: kanceláře na Praze 8 (dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays
Individuální rozvržení pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4157453  Posting date: 8.9.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc