Obchodní manažer/ka – BU Optické přenosové a přístupové sítě

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, obchodní společnost, která působí v oblasti telekomunikací, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní manažer/ka.

Vaše náplň práce:

  • Vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí ve svěřeném segmentu
  • Péče a rozšiřování spolupráce se stávajícími zákazníky
  • Příprava, tvorba a předkládání obchodních nabídek
  • Prezentace produktů, novinek a řešení
  • Účast na výstavách a konferencích v ČR a v zahraničí
  • Pravidelná jednání se zákazníky na obchodní a částečně i na technické úrovni
  • Jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • Spoluúčast na tvorbě strategie prodeje obchodního oddělení
  • Odpovědnost za plnění obchodní cílů

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodně – technického zaměření
  • Více než 3letá praxe na pozici přímého nebo nepřímého prodeje (Sales Manager, KAM, Service Delivery Manager), v IT/ ICT / Telco oblasti velkou výhodou
  • Základní znalosti, topologie a vlastnosti optických a telekomunikačních sítí, příp. IT sítí nebo SW řešení a poskytování služeb
  • Velmi dobré obchodní, komunikační a vyjednávací dovednosti
  • AJ na komunikační úrovni – denní komunikace s dodavateli, partnery
  • Orientace na zákazníka a pracovní výsledek
  • Sebemotivace, pozitivní a aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
  • Týmová práce, dobré organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • Schopnost naslouchat a ochota převzít odpovědnost a iniciativu
  • Časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost a ochota cestovat
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B (cestování v rámci ČR)

Nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání v prostředí nejnovějších telekomunikačních a ICT technologií
  • Jistotu a zázemí ekonomicky stabilní společnosti s více než 23letou historii na trhu v ČR a SR
  • Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv kolegů
  • Spolupráce a jednaní s managementem technologických dodavatelů a výrobců
  • Možnost seberealizace
  • Školení v tuzemsku i v zahraničí
  • Práce na plný úvazek s možností profesního i mzdového růstu
  • Služební vůz, mobilní telefon, notebook i pro soukromé účely
  • Výborné platové ohodnocení – fixní částka + odměny
  • Kafeterie na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Kanceláře: Praha 4, působnost: celá ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Dovolená 5 týdnů
Občerstvení na pracovišti
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4157589  Posting date: 8.9.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 60 000 Kč/měsíc