Skladník/ce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Trutnov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje největší český hotelový řetězec, hledáme nové kandidáty na pozici Skladník/ce.

Náplň práce skladníka(ce):

  • Zajišťuje zásobování hotelu
  • Komunikuje s dodavateli, hledá levnější varianty a dělá objednávky dle požadavků středisek
  • Přebírá zboží od dodavatele a naskladňuje ho
  • Pečlivě a organizovaně se stará o administrativu spojenou s touto pozicí (evidence, příjemky, výdejky apod.)
  • Má pořádek ve svých skladech a přesně ví, kde se jaká položka nachází
  • Pracuje každodenně se skladovým systémem a jinými programy na PC

Koho hledáme:

  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby s přehledem zvládal výše uvedené činnosti
  • Praxi s pozicí ve skladu samozřejmě vítáme. Pokud si však myslíte, že i bez praxe máte pro tuto pozici předpoklady, neváhejte a pošlete nám životopis
  • Tato pozice je z poloviny o fyzické práci a z druhé poloviny o administrativě. Hledáme tedy někoho, kdo zvládne trochu fyzické zátěže a zároveň ho i baví práce na PC a dokáže si vše pečlivě zorganizovat

Nabízíme:

  • Balíček benefitů (pobyty na všech hotelech pouze za 270 Kč/os./noc, cafeteria systém, skipasy na přilehlé sjezdovky zdarma, věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a ubytovat se u nás pouze za 1.300 - 1.500 Kč měsíčně dle typu ubytování
  • Nově vybavené fitness centrum přímo v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky
  • Mzdové ohodnocení dle praxe a dovedností od 25.000 do 30.000 Kč
  • Místo výkonu práce: Špindlerův Mlýn

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Ubytování/příspěvek na ubytování
Závodní stravování
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4157705  Posting date: 8.9.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 24 000 Kč/měsíc