BARMAN/KA

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Trutnov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nově zrekonstruovaný horský hotel ve Špindlerově Mlýně, hledáme kolegu/kolegyni na pozici Barmana/Barmanky.

CO U NÁS BUDE BARMAN/KA DĚLAT?

  • Má skvělý přehled o naší nabídce nápojů, drinků a vín.
  • Obsluhuje naše hosty a stará se, aby se cítili příjemně a měli vše, co potřebují ke spokojenosti.
  • Zadává objednávky do systému.
  • Po odchodu hostů stůl uklidí a připraví ho dalším hostům.
  • Hlídá si zásoby.
  • Udržuje prostor baru v čistotě a pořádku.
  • Především je to však prima parťák :-)

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?

  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby s přehledem zvládal výše uvedené činnosti.
  • Osobu, která bude na hosty příjemná a milá, a jednoduše ji baví práce s hosty.
  • Praxi v F&B samozřejmě vítáme. Hledáme však i absolventy, kteří právě dokončili školu, a chtějí se věnovat svému oboru.
  • Domluvit se s hostem anglicky či německy je velkým bonusem.

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • Balíček OREA benefitů (pobyty na všech hotelech OREA pouze za 270 Kč/os./noc, cafeteria systém, skipasy na přilehlé sjezdovky zdarma, věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a ubytovat se u nás pouze za 1.300 - 1.500 Kč měsíčně dle typu ubytování
  • Nově vybavené fitness centrum přímo v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky
  • Mzdové ohodnocení dle praxe a dovedností - upřesníme si na případném pohovoru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Sleva na firemní výrobky/služby
Ubytování/příspěvek na ubytování
Firemní rekreační zařízení
Závodní stravování
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4157744  Posting date: 8.9.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 24 000 Kč/měsíc